Gallery

تک درام مگنت سپراتور پیش فرآوری
ظرفیت بار ورودی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن در ساعت
امکان تخلیه یک کمپرسی جهت خوراک دهی به دستگاه
قابلیت نصب سریع و آسان در معدن
برخورداری از ابعاد ترافیکی معمولی (بدون اسکورت) از نظر ابعاد در هنگام حمل
طراحی مناسب جهت جلوگیری از انسداد شوت های خروجی
کاهش قابل توجه استهلاک قطعات دستگاه
جداسازی سریع با تلفن از سنگ آهن پلاسری و خارج نمودن سریع باطله از چرخه تولید با کمترین هزینه
مرحله اول پیش فرآوری
در مرحله اول پیش فرآوری پس از تخلیه بار توسط کامیون یا لودر بر روی دستگاه به اولین مرحله پیش فرآوری یعنی جداسازی سنگ های درشت از ریز وارد میشود. این عمل با لغزش بار بر روی شبکه ساخته شده از میلگرد مقاوم به سایش که با فاصله های یکسان نسبت به هم قرار گرفته اند انجام می پذیرد. سنگ های بزرگتر از یک اندازه خاص بر روی میلگردها لغزیده و به شوت خروجی اورسایز هدایت شده و در جلوی دستگاه دپو خواهد شد. بدیهی است این سنگ ها پس از انتقال به محل مناسب به صورت دستچین جداسازی می‌شوند. سنگ های کوچک از بین میلگردها عبور کرده و وارد مرحله ی جدا سازی توسط درام مگنت سپراتور می‌شوند.
مرحله دوم پیش فرآوری
در مرحله دوم پیش فرآوری پس از ورود بار داخل بونکر به آرامی روی فیدر ویبره هدایت می‌شود. بار ورودی به فیدر ویبره با بهره‌گیری از دو دریچه تعبیه شده بر روی بونکر قابل تنظیم می باشد.
سپس بار روی فیدر به آرامی بر روی پوسته درام مگنت سپراتور هدایت می شود. در این مرحله محصول سنگ آهن از باطله جدا گردیده و توسط شوت های مربوطه بر روی نوار نقاله مربوطه هدایت شده و در محل دپوی محصول و باطله منتقل می گردند.
کلیه مراحل ذکر شده بر روی یک عدد فیدرویبره ای و یک عدد درام مگنت و دو عدد نوار نقاله انجام می شود.
لازم به ذکر است که ابعاد درام مگنت با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد.
مکانیزم های الکتریکی و انتقال قدرت
مکانیزم الکتریکی مجموعه شامل یک تابلو برق می باشد که از یک اینورتر به منظور راه اندازی آرام و تنظیم دور درام مگنت به صورت اتوماتیک و دستی استفاده می‌کند شمای کلی و عملکرد مجموعه بر روی یک تابلو ساخته شده از LED قابل نمایش بوده و در صورت ایجاد اختلال در عملکرد هر قسمت از مجموعه اپراتور در اتاق کنترل با بهره جویی از این تابلو ال ای دی از آن مطلع خواهد شد . برای انتقال قدرت به درامها از سیستم چرخ و زنجیر استفاده خواهد شد که بیشترین بازدهی را به همراه خواهد داشت موتورگیربکس ها، تولیدی بهترین برندهای موجود در بازار می باشد که انتقال قدرت و دور مورد نیاز درام ها را بدون هیچ اختلالی در عملکرد انجام خواهد داد.

با ما در تماس باشید
09133097177

شرکت کوثر صنعت سپاهان

پیشرو در ساخت و تولید انواع دستگاه های معدنی

ارتباط با ما: 

 

نشانی:اصفهان- نجف آباد- ویلاشهر- شهرک صنعتی کاوه- خیابان سوم- پلاک 12

صندوق پستی : 939-85815 ، کد پستی : 71765-85131

تلفن:  031-42290046

فکس:  03142290045

موبایل:  09133097177

 

WYSIWYG Web Builder