Gallery

دوبل درام مگنت سپراتور عمودی عیار بندی
عدم افت شدت میدان مغناطیسی در پروسه عملکرد
طراحی شده به منظور عیار گیری و پرعیارسازی
مجهز به سه شوت خروجی جهت باطله محصول کم عیار و محصول پرعیار
شاسی یکپارچه به صورت پیچ و مهره و قابل نصب سریع در معدن
طراحی مناسب جهت جلوگیری از انسداد شوتها
برخورداری از ابعاد ترافیکی معمولی (بدون اسکورت) از نظر ابعاد در هنگام حمل
نحوه عملکرد
پس از ورود بار با ابعاد مورد نظر فیدر ویبره ای دستگاه با حرکت ارتعاشی خود بار را به آرامی بر روی درام اول می ریزد . درام اول بر اساس شدت میدان مغناطیسی خود مقداری از بار ورودی را جذب کرده و از یکی از شوت ها باعنوان عیار بالا خارج خواهد شد .
باری که توسط درام اول جذب نشده بر روی درآمد دوم خواهد ریخت. درام دوم نیز مقداری از بار را جذب خود کرده و باری را که جذب نکرده است از شوتی با عنوان باطله خارج می‌کند. شوت آخر نیز محل خروجی بار با عیار کمتر خواهد بود.
ظرفیت بار ورودی دستگاه حدود ۱۰۰ تن در ساعت خواهد بود.
با توجه به نوع بار ورودی به دستگاه و نیاز کارفرما به سه صورت قابل تنظیم و نصب می باشد:
الف : درام سپراتور بالا دارای شدت میدان زیاد و درام سپراتور پایین دارای شدت میدان کم میباشد . در این حالت ابتدا باطله از خاک ورودی توسط درام سپراتور بالایی جدا شده و محصول جذب شده درام اول بر روی درام سپراتور پایین قرار می گیرد بدین ترتیب دو نوع محصول از درام سپراتور دوم به دست می‌آید که بار پرعیار و بار کم عیار می باشد .
ب : درام سپراتور بالا دارای شدت میدان کم و درام سپراتور پایین دارای شدت میدان زیاد باشد در این حالت که اکثراً برای جداسازی سنگ آهن مگنتیت از هماتیت به کار می رود خاک ورودی پس از عبور از درام سپراتور اول با شدت میدان پایین دارای دو خروجی می باشد که محصول اول آهن مگنتیت می باشد و خروجی دوم شامل سنگ آهن هماتیت و باطلی است که بر روی درام سپراتور پایین با شدت میدان بالا قرار گرفته که دارای دو خروجی می باشد محصول سنگ آهن هماتیت که جذب درام سپراتور پایین شده و باطله که از شوت باطله خارج می شود
پ : هر دو درام دارای شدت میدان مساوی یا با اختلاف شدت میدان حداکثر ۵۰۰ گوس باشد. در این حالت با توجه به نیاز کارفرما امکان جداسازی در دو مرحله از محصول خروجی از درام اول وجود دارد.

با ما در تماس باشید
09133097177

شرکت کوثر صنعت سپاهان

پیشرو در ساخت و تولید انواع دستگاه های معدنی

ارتباط با ما: 

 

نشانی:اصفهان- نجف آباد- ویلاشهر- شهرک صنعتی کاوه- خیابان سوم- پلاک 12

صندوق پستی : 939-85815 ، کد پستی : 71765-85131

تلفن:  031-42290046

فکس:  03142290045

موبایل:  09133097177

 

WYSIWYG Web Builder