Gallery

درام مگنت سپراتور تر
عدم افت شدت میدان مغناطیسی در پروسه عملکرد
قابلیت تنظیم موقعیت مجموعه ها برای رسیدن به عیار مورد نظر
عاری بودن محیط کار از گرد و خاک
وسیع بودن دامنه طراحی بر اساس نیاز مشتری
افزایش سرعت عملکرد در جداسازی سنگ آهن ریز
کاربرد در صنایع کنستانتره، زغالشویی، مس، سرب و روی ، کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتی و مظروف ، فولاد و ریخته گری ، آلومینیوم، خاک‌های صنعتی و...
نحوه عملکرد
سپراتورهای تر از مخازنی به نامDensi media استفاده می‌کنند. در این نوع مخازن ترکیبی از بار ورودی و آب وارد مخزن شده که پس از یکنواخت شدن مواد خمیری با چرخش درام پس از درگیر شدن مواد با درام بار باطله از پوسته درام جدا شده و در مخزن باطله ذخیره شده و پس از مدتی از طریق لوله‌های تعبیه شده در زیر مخزن باطله به بیرون هدایت می شوند.
مواد حاوی آهن با پوسته درام درگیر بوده تا زمانی که به مکان مورد نظر برسد سپس از پوسته درام رها شده و در مخزن مخصوص ذخیره می گردد و مانند مخزن باطله تخلیه خواهد شد.
در قسمت درگیری بار با پوسته درام طراحی مخزن به گونه ای صورت گرفته که فرار محصول به باطل به میزان تقریبی صفر رسیده و همچنین عدم افت میدان مغناطیسی باعث شده که دستگاه بالاترین راندمان با کمترین خطا در عمل جدایش را داشته باشد.
مونتاز قطعات درام های تر بگونه ای بوده که آب بندب کاملی بایستی صورت گیرد و بدین منظور از محکم ترین مواد آب بندی در کلیه اتصالات استفاده خواهد شد .
ویژگی های درام سپراتور
به منظور رسیدن به بهترین عملکرد دستگاه درعمل جدایش، درام نسبت به مخزن در هر سه جهت طولی ، عرضی و ارتفاعی قابل تنظیم می باشد. این عمل با بهره گیری از مکانیزم خاص تنظیم از جرثقیل بی نیاز بوده و با نیروی پیچ و مهره صورت می‌گیرد.
به منظور سهولت در امور تعمیر و سرویس دستگاه اتصالات دستگاه به صورت پیچ و مهره ای بوده و تنظیم نمودن قطعات متحرک دستگاه نیز به راحتی صورت می‌پذیرد.
نیروی محرکه دستگاه با استفاده از موتور گیربکس های ساخته شده داخلی بوده و از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد. سیستم انتقال قدرت به درام با استفاده از زنجیر و چرخ زنجیر صورت خواهد گرفت.

با ما در تماس باشید
09133097177

شرکت کوثر صنعت سپاهان

پیشرو در ساخت و تولید انواع دستگاه های معدنی

ارتباط با ما: 

 

نشانی:اصفهان- نجف آباد- ویلاشهر- شهرک صنعتی کاوه- خیابان سوم- پلاک 12

صندوق پستی : 939-85815 ، کد پستی : 71765-85131

تلفن:  031-42290046

فکس:  03142290045

موبایل:  09133097177

 

WYSIWYG Web Builder